Bize Ulaşın 0 (531) 893 88 28
Pazartesi — Cuma: 9:00 — 18:00
DAP ROYAL CENTER Altayçeşme Mah. Çamlı Sokak No:16 D/Blok Kat:15 D:55 Maltepe İSTANBUL

Anasayfa / Hakkımızda

ONAN Danışmanlık

HAKKIMIZDA

ONAN Danışmanlık olarak, devlet kurumlarında ve özel sektörde uzun süre görev almış tecrübeli personelimiz ile 2018 yılından bu yana birçok farklı alanda danışmanlık hizmetleri sağlamaktayız. Firmamız kuruluş aşamasından itibaren yurtdışı eğitim ve vize işlemleri konusunda da faaliyet göstermeye başlamıştır. Müteakiben Almanya’nın köklü firmalarından olan COGNOS International ile güç birliği yapmıştır. 2020 yılından itibaren nitelikli çalışan istihdamı konusunda yurtdışındaki çözüm ortakları ile birlikte faaliyetlerimizi yürütmekteyiz.

Bunun yanı sıra ülkemize özel ürünlerin Avrupa ve ABD piyasasında alıcıyla buluşturulması maksadıyla 2019 yılında Texas/ABD ofisini faaliyete geçirdik. Böylelikle hem ülkemizin tanıtımı hem de yerli üreticiye yeni pazarlar bulunması konusunda milli ekonomiye katkı sağlanması planlanmaktadır.

MİSYONUMUZ

Dürüstlük, karşılıklı güven, profesyonel çalışma, ticari ahlaka dayalı ve temel değerlerimize bağlı bir iş anlayışıyla, birlikte çalıştığımız birey ve kurumlara en iyi danışmanlık hizmetini vererek yıllar boyunca sürecek ortaklıklara yelken açmaktır.

VİZYONUMUZ

Faaliyet gösterdiğimiz alanlar dikkate alındığında;

 • Yurtdışı eğitim ve vize hizmetleri kapsamında uluslararası hukuk ve yürürlükteki kanunlar çerçevesinde en doğru seçenekleri sunabilen, geniş iletişim ağı sayesinde en kaliteli eğitim kurumları ile işbirliği içerisinde çalışabilen,
 • Yurtdışında yer alan prestijli partnerlerimiz kanalıyla başta Almanya olmak üzere yurtdışında nitelikli çalışan istihdamı konusunda güvenilir hizmet sunar.
 • Şirketlerinizin büyüyüp gelişmeleri noktasında alanında uzman ve tecrübeli ekibimiz ile birlikte profesyonel destek sağlayan,
 • Temel değerlerinden taviz vermeden hizmet sunan, bir firma haline gelmektir.

TEMEL DEĞERLERİMİZ

 • Dürüstlük ve karşılıklı güven çerçevesinde müşterilerimiz, çalışanlarımız ve tüm paydaşlarımızın memnuniyetini esas almak,
 • Tüm bilgi ve enerjimizle en kaliteli hizmeti sunmak,
 • Kalite ve hizmet standartlarımızı artırarak ilerlemek,
 • Hizmet alanlarımızda sürekli gelişim sağlamak,
 • Önce dinlemek, sonra analiz ederek durumu ortaya koymak, müteakiben en uygun hal tarzını belirleyerek hayata geçirmek,
 • Ticari ahlak ve etik değerlerden taviz vermemek,
 • Müşterilerimize karşı saygılı, dürüst ve samimi olmak,
 • Duymak istediklerinizi değil olması gerekeni söylemek.

 

LOGOMUZ

Firmamızın logosu;

“Anadolu’dan yükselen bir ışığın, kendisini takip eden ve inananlara doğru yolu bulmak adına rehberlik edeceği” temsiline dayanmaktadır.

Üstte bulunan çift başlı kartal, Selçuklu ve Osmanlı medeniyetlerinin göğsünde büyüyüp yetiştiği Anadolu’yu temsil etmektedir.

Yüzyıllar boyunca denizcilere güvenli suları ve emniyetli rotaları gösteren deniz feneri ise danışanlarımızla birlikte ilerleyeceğimiz yolda, onlara doğru bildiğimizden şaşmadan, dürüstlük ve güven çerçevesinde hizmet vereceğimizin bir ifadesidir.

Denizciliğe ilişkin bir tema seçilerek, hepimizin aynı gemide yol aldığı ve bu yolculuk esnasında birbirimizin desteğine ihtiyaç duyduğumuz gerçeği vurgulanmıştır.

Yüzyıllar boyunca Anadolu’da yanan medeniyet meşalesinden aldığı ışıkla, karanlık ve fırtınalı gecelerde doğru yolu bulmaya çalışanlara bir yol gösterici olmayı hedeflediğimizi ifade etmektedir.

Hizmetlerimiz hakkında daha fazla bilgi için bizimle iletişim kurun.

Kurucu Ortaklarımız

anil-anlargu

Anıl ANLARGU

1986 yılında Sivas’ta doğan Anıl ANLARGU, ilk, orta ve lise öğrenimini Sivas’ta tamamlamıştır. 2004 yılında Sivas Fen Lisesi’nden mezun olmasını müteakip Trakya Üniversitesi Kimya bölümüne devam etmiştir. 2008 yılında mezun olmasını müteakip özellikle iş hayatında profesyonel görüntü ve ses sistemleri ile eğitim teknolojileri alanlarında çalışmıştır. Bu alanda 10 yıllık bir tecrübenin sonucu olarak ONAN Danışmanlık firmasının kuruluşuna öncülük etmiştir.

Evli ve bir çocuk sahibi olan Anıl ANLARGU İngilizce ve Almanca bilmektedir.

onur-anlargu

Onur ANLARGU

1980 yılında Sivas’ta doğan Onur ANLARGU, ilk ve orta öğrenimini burada tamamlamıştır. 1995 yılında Sivas Selçuk Anadolu Lisesi’nden mezun olmayı müteakip sırasıyla 1998 yılında Deniz Lisesi’nden, 2002 yılında ise Deniz Harp Okulu’ndan, 2011 yılında ise Deniz Harp Akademisi’nden Kurmay Üsteğmen rütbesiyle mezun olmuştur. 2002-2018 yılları arasında Deniz Kuvvetleri K.lığı bağlısı muharip unsurlarda branş subaylığı ve bölüm amirliği, kara birliklerinde ise proje subaylığı ve kısım amirliği görevlerinde bulunmuştur. 2018 yılında Deniz Kuvvetleri K.lığından ayrılmasını müteakip ONAN Danışmanlık firmasının kurucu ortaklarından biri olarak görev yapmaktadır.

Evli ve iki çocuk sahibi olan Onur ANLARGU İngilizce bilmektedir.